ייעוץ חינם עד בית הלקוח

חייגו עכשיו 052-4425333

ניקוי שטיחים למשרד

שמירה על סביבת עבודה נקייה ומתוחזקת הכרחית לרווחתם של העובדים וחשובה לא פחות כדי ליצור רושם חיובי מתאים. לא מדובר כאן רק בתחנות עבודה מסודרות ובחללים מאורגנים, לפתרונות השונים במשרד שלכם, במיוחד השטיחים, תפקיד חשוב ביצירת אווירה מקצועית ומזמינה. עם הזמן, השטיחים במשרד צוברים לכלוך, כתמים ואלרגנים, ומשפיעים הן על האסתטיקה והן על איכות האוויר של סביבת העבודה. ניקוי שטיחים למשרד המוצע על ידי חברה המתמחה בכך מאפשרת לכם לא רק למשפר את המראה של מקום העבודה שלכם, של המשרד עצמו, אלא גם לקדם אווירה בריאה ונעימה יותר עבור העובדים והלקוחות שלכם, המבקרים אף הם במשרד.

7 סיבות מדוע חשוב לשמור על שטיחי המשרד נקיים

שמירה על שטיחים נקיים במשרד שלכם חשובה לא רק מבחינה אסתטית, אלא מסיבות נוספות התורמות לסביבת עבודה בריאה ופרודוקטיבית יותר. הנה 7 מהבולטות שבהן:

 1. תדמית מקצועית: שטיחים נקיים יוצרים רושם ראשוני חיובי בקרב לקוחות ומבקרים. משרד נקי ללא דופי משקף מקצועיות ותשומת לב לפרטים.
 2. בריאות העובד: שטיחים יכולים להכיל אלרגנים, קרדית אבק ומזהמים המשפיעים על איכות האוויר בתוך המשרד. שטיחים נקיים עוזרים לשמור על בריאות כל הנוכחים במשרד.
 3. אריכות ימים: ניקוי קבוע מאריך את תוחלת החיים של השטיחים. שטיחים נקיים פחות מועדים לבלאי, מה שעוזר לכם לחסוך בעלויות לטווח הארוך ולייתר את הצורך בהחלפת השטיחים הקיימים בשטיחים חדשים לעיתים קרובות.
 4. הסרת כתמים: ניקוי בזמן מונע מכתמים עקשניים לחדור אל השטיח עצמו. קל יותר להסיר כתמי קפה, דיו או כתמים אחרים כשמטפלים בהם באופן מיידי.
 5. להימנע מריחות לא נעימים: שטיחים יכולים ללכוד ריחות ממזון, חיות מחמד וממקורות שונים. הניקוי עוזר להיפטר מהריחות האלה, ויוצר מרחב עבודה רענן ונעים.
 6. פרודוקטיביות: משרד נקי ומסודר עם שטיחים רעננים מגביר את המורל והפרודוקטיביות של העובדים. לעובדים יש יותר מוטיבציה בסביבה נקייה ומסודרת.
 7. חיסכון בעלויות: ניקוי כמניעה הוא חיסכון לטווח הארוך. תחזוקה שוטפת שומרת על השטיחים שלכם, ומפחיתה את הצורך בניקוי עמוק יותר או החלפות.

כיצד שירותי ניקוי שטיחים למשרד תורמים לתדמית שלו

דימוי נקבע באמצעות לא מעט אלמנטים, כולל האופן שבו המשרד נראה בפועל. משרד מתוחזק, יפה, מסודר ומזמין יוצר תדמית חיובית ומוצלחת יותר, הן בקרב הלקוחות והן בקרב העובדים וכל שאר המבקרים באותו המקום. כאשר מקפידים על ניקיון השטיחים וניקיון בכלל יוצרים תדמית חיובית, כזו המראה על הקפדה על כל הפרטים ותשומת לב רבה לעניינים חשובים לא פחות ממקצועיות ושירותיות, כגון ניקיון ואסתטיקה. משרד נקי משדר רצינות רבה, ורצינות מתורגמת לא אחת כמקצועיות ברמה גבוהה.

סביבת עבודה נקייה ומזמינה, כולל שטיחים נקיים ומתוחזקים כהלכה, מגבירה את מורל העובדים ואת שביעות הרצון בעבודה. כאשר אנשי הצוות מתגאים במרחב העבודה שלהם, זה משפיע לטובה על הגישה, הביצועים והמחויבות שלהם לשמירה על סטנדרט עבודה גבוה. שירותי ניקוי שטיחים למשרד תורמים לתדמית הכוללת על ידי יצירת סביבה המקדמת הן את המקצועיות והן את רווחת העובדים, ובסופו של דבר עוזרים לשפר את המוניטין של המשרד בעיני הלקוחות, המבקרים והעובדים.

ניקוי שטיחים למשרד

איך יודעים מתי הגיע הזמן לפנות לחברה המציעה שירותי ניקוי שטיחים למשרד

יש כמה סימנים המעידים על כך שהגיע הזמן לפנות לחברה המציעה שירותי ניקוי שטיחים למשרד:

 1. כתמים וסימנים שונים על השטיח שנראים לעין: אם בשטיחי המשרד שלכם יש כתמים בולטים מנוזלים שונים כמו קפה או מסיבות אחרות, זהו סימן מובהק לכך שהגיע הזמן לנקות אותם באופן מקצועי.
 2. מראה דהוי ומלוכלך: שטיחים שאיבדו את חיוניותם ונראים דהויים או מלוכלכים זקוקים לניקוי. מראה חסר ברק זה יכול להשפיע לרעה על האסתטיקה הכללית של המשרד שלכם.
 3. ריחות לא נעימים: ריחות לא נעימים, בין אם ממזון, מנוזלים שונים או ממקורות אחרים, כמו אבק למשל, יכולים להשפיע על איכות האוויר במשרד שלכם. ניקוי שטיחים מקצועי יכול להעלים ריחות אלה, ולהבטיח אווירה רעננה ונעימה.
 4. אלרגיות מוגברות או בעיות נשימה: אם העובדים או המבקרים שלכם במשרד חווים יותר אלרגיות או בעיות נשימה מהרגיל, ייתכן שזה נובע מאלרגנים הכלואים בשטיחי המשרד. ניקוי קבוע יכול לעזור להקל על בעיות אלו.
 5. תנועה רבה מאד: כניסות, מסדרונות ואזורים משותפים שחווים תנועה רבה יותר של אנשים נוטים לצבור כמות רבה של לכלוך ואף מהר יותר. אם השטיחים שלכם ממוקמים באזורים הללו ומתחילים להיראות שחוקים או מלוכלכים, זה סימן שהגיע הזמן לנקות אותם באופן מקצועי.
 6. ניקוי יזום: בדרך כלל מומלץ לבצע ניקוי מקצועי של שטיחי המשרד לפחות פעם בשנה כחלק מתחזוקה שוטפת. אם חלפה שנה או יותר מאז הניקוי האחרון, זה זמן טוב להזמין את השירות.
 7. אירועים או ביקורים קרובים: אם יש לכם לקוחות חשובים, שותפים או אירועים המתוכננים בעתיד הקרוב, שטיחים נקיים ומתוחזקים היטב יכולים לתרום ליצירת רושם חיובי. מומלץ להזמין שירותי ניקוי שטיחים למשרד לפני אירועים חשובים אלו.

בשורה התחתונה, ניקוי שטיחים למשרד שנעשה באופן קבוע לא רק שומר על מראה המשרד שלכם אלא גם מבטיח סביבה בריאה ונעימה יותר לכולם.

באיזו תדירות כדאי להזמין שירותי ניקוי שטיחים למשרד

התדירות בה כדאי להזמין שירותי ניקוי שטיחים למשרד תלויה בגורמים שונים, לרבות סוג השטיחים, תנועת הולכת ותקני ניקיון כלליים. הנה כמה פרמטרים שיעזרו לכם לדעת באיזו תדירות הכי נכון ומתאים להזמין את השירות:

תנועה קלה (1-2 פעמים בשנה): משרדים עם תנועה רגלית מינימלית, כגון עסקים קטנים או אזורים עם גישה מוגבלת לציבור, דורשים בדרך כלל ניקוי שטיחים פעם או פעמיים בשנה כדי לשמור על הניקיון והמראה של השטיח.

תנועה מתונה (2-4 פעמים בשנה): רוב המשרדים הסטנדרטיים עם תנועה מתונה של עובדים ומבקרים מזדמנים זקוקים לניקוי שטיחים כל 3-4 חודשים כדי למנוע הצטברות של לכלוך ואלרגנים.

תנועה רבה (4-6 פעמים בשנה): בסביבות משרדיות עמוסות בהן עובדים ולקוחות רבים הולכים על השטיחים מדי יום, מומלץ לנקות את השטיחים כל 2-3 חודשים כדי להבטיח שהם יישארו נקיים וייצוגיים.

מתקנים מיוחדים (חודשי או דו-חודשי): מסגרות משרדיות מסוימות, כגון מתקנים רפואיים או מרכזי טיפול בילדים, דורשות ניקיון תכוף יותר, בדרך כלל על בסיס חודשי או דו-חודשי, בשל בעיות היגיינה ותברואה.

אירועים חשובים: אם מתוכננים לכם אירועים חשובים או ביקורי לקוחות, זה הזמן להזמין את שירותי ניקוי שטיחים.

ניקוי עונתי: שקלו להזמין שירותי ניקוי שטיחים עם העונות המתחלפות. מעבר מחורף לאביב או מקיץ לסתיו יכול להיות זמן אידיאלי לרענן את חלל המשרד שלכם.

בעיות ספציפיות בשטיח: אם אתה מבחינים בכתמים, ריחות או בלאי מוגזם באזורים ספציפיים בשטיחים, טפל בבעיות אלו מיד עם ניקוי נקודתי או ניקוי נוסף לפי הצורך.

בסופו של דבר, ההחלטה באיזו תדירות לנקות את שטיחי המשרד צריכה להתבסס על שילוב של כמה גורמים, לרבות הצרכים הייחודיים של המשרד, התקציב והמטרות שרוצים להשיג. ניקוי שטיחים מקצועי עמוק ויסודי לא רק שומר על מרחב עבודה נקי ובריא אלא גם מאריך את חיי השטיחים שלכם, מה שהופך אותו להשקעה משתלמת.

מה משפיע על מחיר שירותי ניקוי שטיחים למשרד

העלות של שירותי ניקוי שטיחים למשרד יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים. היכרות עם הגורמים האלה תעזור לכם להבין מה משפיע על המחיר של שירותים אלה:

 1. גודל המשרד: שטח המשרד שלכם הוא אחד הגורמים המשמעותיים ביותר המשפיעים על העלות. למשרדים גדולים יותר יהיו כמובן יותר שטיחים לניקוי, מה שמעלה את העלות הכוללת.
 2. סוג השטיח: סוג השטיח שיש לכם משחק תפקיד בתמחור. שטיחים עדינים או יוקרתיים עשויים לדרוש שיטות ניקוי מיוחדות, שעלולות להיות יקרות יותר.
 3. שיטת ניקוי: בחירת שיטת הניקוי משפיעה על המחיר. לניקוי בקיטור, ניקוי יבש וטכניקות אחרות יש עלויות שונות.
 4. תדירות: התדירות שבה אתם מזמינים שירותי ניקיון יכולה להשפיע על המחיר. חוזי ניקיון קבועים עשויים להציע חיסכון בעלויות בהשוואה לניקיון חד פעמי.
 5. מצב השטיחים: אם שטיחי המשרד שלכם מלוכלכים מאוד, מוכתמים או דורשים ניקוי נקודתי מקיף, זה ייקח יותר זמן ומאמץ, וכתוצאה מכך העלות תהיה גבוהה יותר.
 6. כתמים וניקוי נקודתי: הימצאות כתמים קשים או צורך בניקוי נקודתי עלולים לייקר את המחיר. כתמים מסוימים עשויים לדרוש טיפול נוסף או מוצרים מיוחדים להסרת כתמים.
 7. נגישות: קלות הגישה לאזורי השטיחים במשרד שלכם יכולה להשפיע על התמחור. אם צריך להעביר רהיטים או לעבוד במקומות צרים, זה עשוי לדרוש יותר זמן ומאמץ.
 8. שירותים מותאמים אישית: שירותים נוספים, כגון הגנה מפני כתמים או טיפולים מיוחדים נגד אלרגיה, יכולים להוסיף לעלות הכוללת.
 9. זמן תגובה: אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון דחופים או באותו יום, זה עשוי לעלות הרבה יותר.
 10. מוצרים ידידותיים לסביבה: אם אתם מעדיפים או דורשים שימוש במוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה, זה ילווה במחיר גבוה יותר.
 11. הכנה ותחזוקה: פינוי אזורי השטיחים מציוד משרדי, רהיטים או עומס לפני הניקוי עלול להשפיע על המחיר. חלק מהחברות עשויות להציע שירותי הכנה בתשלום נוסף.

רגע לפני שאתם פונים לחברה המתמחה בשירותי ניקוי שטיחים למשרד, בחנו את הנתונים השונים האלה שיעזרו לכם לקבל מושג כללי וריאלי באשר לעלויות השירות. בכל מקרה, מומלץ לכם במקביל, גם לעשות סקר שוק ולהשוות מחירים לפני שאתם מזמינים את השירות.

זקוקים לשירותי ניקוי שטיחים למשרד?

המחדשים בניקיון היא הכתובת הנכונה. אם זיהיתם את כל הסימנים המעידים על כך שזה הזמן המתאים להזמין שירותי ניקוי שטיחים למשרד, פנייה למחדשים בניקיון היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם המשימה. החברה תבצע עבורכם ניקוי עמוק ומקצועי מאד של השטיחים שברשותכם, שיחזרו אליכם רעננים, יפים, נקיים וריחניים. לקבלת מידע אודות שירות זה ושירותים אחרים, צרו קשר בטלפון 052-4425333. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על כל שאלה ובקשה.

Scroll to Top