ייעוץ חינם עד בית הלקוח

חייגו עכשיו 052-4425333

ניקוי מזרונים

במשך הזמן, המזרן שאנו ישנים עליו בכל לילה צובר כתמים שונים, הנספגים בעובי המזרן, גם מבלי שאנו עושים דבר חריג, כתמים כמו כתמי זיעה, דם, שתן או כל כתם אחר שיכול להיווצר.

ניקוי המזרנים שלנו מחטא את המזרן מהתחתית ועד שכבת החוץ ומפחית את קרדית האבק המונעת מאיתנו שינה טובה יותר. אנו מציעים כמובן גם שירות ניקוי של גב ומסגרת המיטה. אז אם אתם מחפשים ניקוי מזרנים מקצועי, כזה שישאיר לכם מזרן שמריח טוב ומקנה תחושת נינוחות, מבלי לקנות מיטה חדשה, אתם במקום הנכון.

מחדשים בניקיון משתמשים במכשור המתקדם ביותר בשוק, בניקוי מזרנים נשתמש במכונה מיוחדת אשר מזריקה את חומר הניקוי אל הסיבים ושואבת בעוצמה חזקה את הלכלוכים והחיידקים שנצברו במזרון.

החומרים שאנו משתמשים יוצרים שכבת הגנה נוספת לבד, אשר שומרת ומגנה עליו מפני לכלוכים וכתמים בכדי שיישאר נקי לטווח הארוך. בנוסף אנו דוגלים בשימוש בחומרים אורגניים ואקולוגיים אשר אינם מזיקים לסביבה או לבריאות, כמו כן החומרים ידידותיים לבעלי חיים.

ניקוי מזרונים

שנת לילה טובה היא אפשרית תודות ללא מעט פרמטרים ונסיבות שונות, אולם הגורם המשמעותי המשפיע עליה הוא המזרן שעליו ישנים. עם הזמן, המזרנים צוברים, ומבלי ששמים לכך לב, מגוון של אורחים לא רצויים, מכתמים ממקורות שונים ועד קרדית אבק בלתי נראית. בעיות אלו יכולות לתרום ללילות חסרי מנוחה ולהשפיע על הבריאות הכללית. אם אתם מחפשים פתרון להחייאת המזרן שלכם ולהחזרת תחושת הנוחות, שירותי ניקוי מזרונים הם המענה המתאים. שירותים אלה משתמשים בכל האמצעים הנדרשים המסייעים בהעלמת כתמים, ביצוע חיטוי עמוק מאד וסילוק גורמים לא רצויים, כגון קרדית האבק.

10 סיבות למה חשוב לדאוג לנקות את המזרון באופן יסודי מעת לעת

מזרון נקי חשוב לא רק בפן האסתטי, הוא הכרחי גם בפן הבריאותי. מדוע כדאי לכם לדאוג להזמין שירותי ניקוי מזרונים מקצועי אחת לכמה שנים? הנה 10 סיבות לכך:

 1. הסרת אלרגנים: עם הזמן, מזרונים צוברים אלרגנים כמו קרדית האבק, קשקשים של חיות מחמד ואבקה. ניקוי המזרן שלכם באופן יסודי ומקצועי יכול לעזור לחסל את האלרגנים האלה, לספק הקלה לסובלים מאלרגיות.
 2. איכות שינה משופרת: מזרון נקי מקדם היגיינת שינה טובה יותר. עם מזרון נקי אתם נהנים מסביבת שינה רעננה ונוחה יותר, מה שמוביל לשיפור איכות השינה. וכשאתם ישנים טוב, אתם גם מתנהלים טוב במהלך היום.
 3. סילוק ריחות: ניקוי מזרונים מסיר ריחות הנגרמים מזיעה, נוזלים שנשפכו על המזרון או גורמים אחרים. מזרון בעל ריח רענן שעבר ניקוי יסודי יכול להפוך את חדר השינה שלכם לחלל מזמין יותר ואת השינה עליו גם לנעימה הרבה יתר.
 4. מאריך את חיי המזרן: ניקוי מזרונים יסודי ומקצועי עוזר לשמור על שלמות המבנית של המזרן שלכם ויכול להאריך את תוחלת חייו.
 5. הפחתת קרדית האבק: קרדית האבק ניזונה מתאי עור מתים ומשגשגת במזרנים. ניקוי יסודי יכול להפחית באופן משמעותי את אוכלוסייתם, ובכך להפחית את תסמיני האלרגיה.
 6. הסרת כתמים: כתמים יכולים להיות מכוערים ואפילו מביכים. ניקוי מקצועי ויסודי יכול להסיר ביעילות כתמים עקשניים, ולשפר את מראה המזרון.
 7. היגיינה משופרת: בהתחשב בכך שאנו מבלים כשליש מחיינו במיטה, שמירה על מזרון נקי חיונית להיגיינה ולרווחה הכללית.
 8. יתרונות בריאותיים: מזרונים נקיים יותר יכולים להוביל לבריאות טובה יותר, שכן המזרון נקי מאורחים בלתי רצויים.
 9. הגנה על ההשקעה שלכם: מזרונים הם השקעה כספית משמעותית. ניקוי מזרונים יסודי מעת לעת עוזר לשמור על השקעה זו על ידי מניעת נזקים עתידיים.
 10. שקט נפשי: מזרון נקי מספק שקט נפשי, בידיעה שאתם ישנים בסביבה נקייה ובריאה.

5 סימנים המעידים על כך שהגיע הזמן להזמין שירותי ניקוי מזרונים

איך תדעו שהגיע הזמן להזמין שירותי ניקוי מזרונים? הנה 5 סימנים המעידים על כ:

 1. כתמים עיקשים: כאשר אתם מבחינים בכתמים עקשניים על המזרון שלכם שלא יורדים למרות מאמצי הניקיון שאתם משקיעים, הגיע הזמן לשקול הזמנת שירותי ניקוי מזרונים מקצועי. בין אם הם בשל משקאות שנשפכו, חיות המחמד שלכם שהשאירו סימנים או מכל סיבה אחרת, למומחים יש את הכלים והטכניקות להתמודד אפילו עם הכתמים הקשים ביותר.
 2. ריחות לא נעימים שקשה להיפטר מהם: ריחות לא נעימים, כמו ריחות מזיעה, שתן או מחיות מחמד, עלולים להיספג במזרן שלכם עם הזמן. אם אתם מזהים שהמזרון שלכם כבר לא מריח טוב, למרות שאתם מקפידים לאוורר ולנקות מדי פעם, זה סימן ברור שהגיע הזמן לניקוי מזרון יסודי.
 3. אלרגיות ובעיות נשימה: אם אתם או בני המשפחה שלכם סובלים מאלרגיות בלתי מוסברות או בעיות נשימה במהלך השינה, זה יכול להיות סימן לקרדית אבק ואלרגנים במזרן שלכם. ניקוי מזרונים מקצועי יכול להפחית משמעותית את האלרגנים הללו ולהקל על תסמיני האלרגיה.
 4. אבק ופסולת גלויים: אבק, שיער ופסולת יכולים להצטבר על פני השטח ובתוך שכבות המזרון שלכם. כאשר מתחילים לראות אבק ולכלוך, גם לאחר ניקוי רגיל, סימן שיש צורך בניקוי עמוק יותר ומקצועי.
 5. גיל המזרון: למזרנים אורך חיים מוגבל, בדרך כלל בסביבות 7-10 שנים. אם המזרן שלכם נמצא אצלכם לא מעט שנים, כדאי לכם לשקול הזמנת שירותי ניקוי מזרונים כדי להבטיח סביבת שינה נקייה ובריאה יותר.
שירותי ניקיון מזרונים

5 סיבות מדוע כדאי להזמין שירותי ניקוי מזרונים מקצועי ולא לנקות לבד

רבים רוצים לחסוך כסף ומנקים את המזרון שלהם בכוחות עצמם. אולם, ניקוי כזה לא בהכרח פתרון מתאים בנסיבות מסוימות ולעיתים הוא אפילו יכול להזיק. הנה 5 סיבות מדוע כדאי להזמין שירותי ניקוי מזרונים מקצועי ולא לנקות לבד:

 1. ניקוי עמוק ויסודי יותר: שירותי ניקוי מזרונים מקצועיים עושים שימוש בציוד מיוחד וחומרי ניקוי שיכולים לחדור עמוק לתוך שכבות המזרון. עם ציוד ניקוי ביתי סטנדרטי וחומרי ניקוי פשוטים לא ניתן להגיע לאותה רמת יסודיות כמו זו המוצעת כאשר מדובר בשירות מקצועי.
 2. מומחיות בהסרת כתמים: כתמים עקשניים כמו דם, שתן או יין יכולים להיות מאתגרים להסרה ללא הידע והמוצרים הנכונים. למנקים מקצועיים יש את הניסיון ומסירי כתמים מיוחדים להתמודד ביעילות גם עם הכתמים הקשים ביותר.
 3. חיסול קרדית האבק: קרדית האבק היא מיקרוסקופית ומתחבאת בתוך המזרון שלכם. חברה מקצועית עושה שימוש בפתרונות בעלי עוצמה גבוהה כדי להדביר את המזיקים הללו בצורה יעילה, שלעתים קרובות מעבר ליכולת של שואבי אבק ביתיים.
 4. הפחתת אלרגנים: שירותי ניקוי מזרונים מקצועיים יכולים, תודות לניקוי העמוק והיסודי שלהם, להפחית אלרגנים כמו אבקה, קשקשים של חיות מחמד וקרדית האבק בצורה יעילה יותר, ולספק הקלה משמעותית לסובלים מאלרגיות.
 5. זמן ונוחות: ניקוי מזרון הוא משימה שלוקחת זמן. שירותים מקצועיים חוסכים לכם את הטרחה, שכן הם מטפלים בכל ההיבטים של תהליך הניקיון. אתם יכולים להתעסק בעניינים אחרים, בשעה שמומחים עושים את עבודת הניקוי ביעילות ובמהירות.

                                                                                                                   

 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים שירותי ניקוי מזרונים

גיליתם את כל הסימנים המעידים שהגיע הזמן לקרוא לשירותי ניקוי מזרונים? אם כן, רגע לפני שאתם מזמינים את אותה חברה, הנה כמה פרמטרים הכרחיים שכדאי לכם לבדוק:

 1. ניסיון ומומחיות: חפשו חברה בעלת ניסיון בניקוי מזרונים. בדקו את הרקע, ביקורות הלקוחות והמוניטין שלהם בתעשייה. בעלי מקצוע מנוסים נוטים לספק שירות באיכות גבוהה.
 2. שיטות ניקוי: שאלו לגבי שיטות הניקוי בהן משתמשת אותה חברה. ודאו שהיא מציעה ניקוי עמוק הכולל שאיבת אבק, הסרת כתמים וחיטוי.
 3. הסמכות: בדקו אם החברה מחזיקה באישורים ורישיונות רלוונטיים. זה מעיד על מחויבותה לשמור על סטנדרטים גבוהים ושיטות עבודה מומלצות.
 4. משוב לקוחות: קראו ביקורות והמלצות מלקוחות קודמים. זה ייתן לכם תובנות לגבי איכות השירות של אותה חברה, שביעות רצון הלקוחות והיכולת שלה לעמוד בציפיות.
 5. תמחור ושקיפות: בקשו הצעת מחיר מפורטת המתארת את כל העלויות הכרוכות בכך. ודאו שאין עלויות נסתרות והתמחור שקוף.
 6. ערבויות ואחריות: שאלו לגבי כל ערבויות או אחריות המוצעים על ידי החברה. חברה בעלת מוניטין צריכה לעמוד מאחורי העבודה שלה ולהציע צורה כלשהי של ערבות לשביעות רצון.
 7. אמצעי בטיחות: ודאו שהחברה פועלת לפי פרוטוקולי בטיחות כדי להגן הן על עובדיה והן על המזרן שלכם במהלך תהליך הניקוי.
 8. ביטוח: שאלו אם יש לחברה ביטוח אחריות לכיסוי נזקים אפשריים למזרן שלכם במהלך הניקיון.
 9. שירות לקוחות: שימו לב לשירות הלקוחות של החברה. צוות שירות לקוחות קשוב ובעל ידע יכול להוות אינדיקטור לכך שמדובר בחברה מקצועית ואמינה.
 10. התאמה אישית: בדקו אם החברה שפניתם אליה מציעה פתרונות ניקוי מותאמים אישית כדי לטפל בבעיות ספציפיות שיש עם המזרון שלכם, כגון כתמים עקשניים או אלרגיות.

זקוקים לשירותי ניקוי מזרונים?

המחדשים בניקיון היא הכתובת הנכונה. החברה מעמידה לרשותכם שירותי ניקוי מזרונים תוך שימוש במיטב המכשור והתכשירים על מנת להבטיח לכם מענה ברמה הגבוהה ביותר שאפשר. החברה שמה דגש רב מאד על מקצועיות ללא פשרות, מחיר הוגן ופתרונות המותאמים באופן נקודתי לצרכים הקיימים. לקבלת מידע אודות שירות זה ושירותים אחרים, צרו קשר בטלפון 052-4425333. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על כל שאלה ובקשה.

צרו קשר

Scroll to Top